IT

Výkonný nástroj pro administraci

Jednoduchá implementace, flexibilita a snadné ovládání zajišťují dobrý chod procesu bez dalšího zbytečného zasahování. SuiteCRM snadno přizpůsobíte vlastním potřebám dle firemních procesů. S pomocí aplikace Studio můžete vytvářet vlastní pole modulů, nastavit rozvržení a přiřazovat role. Díky funkci Security Suite Group Management můžete spravovat uživatelské přístupy dle definovaných rolí a uzamknout citlivá data konkrétním skupinám nebo týmům.

Bezpečná volba

SuiteCRM  je plně vybavený, robustní, škálovatelný a otevřený zdrojový kód, a proto se řadí mezi nejlepší CRM na trhu. Na rozdíl od jiných systémů CRM nemá žádná omezení počtu uživatelů ani funkcí a neexistuje žádný vendor lock-in. SuiteCRM nebo migrace z jiného CRM na SuiteCRM je  bezpečná volba pro správu firemních informací a ušetří čas i náklady.

SuiteCRM usnadní práci Vašemu IT

Díky SuiteCRM získáte plnou kontrolu nad vlastním CRM.  Je na Vás, kde CRM nasadíte – on-premise nebo v cloudu, v obou případech budete mít plnou kontrolu nad všemi daty a kódy. SuiteCRM se zaslouženě řadí mezí nejlepší open source v oblasti CRM.

.

Integrace s ostatními produkty

Rest API umožňuje bezproblémovou integraci SuiteCRM s ostatními firemními systémy, čímž vytváří vysoce efektivní a robustní IT prostředí.